marți, 11 februarie 2014

Aniversare 3 ANI

Anul acesta de ziua mea a fost o zi destul de friguroasa , dar aniversarea mea a incalzit inimile tuturor invitatilor mei. A fost ziua mea speciala pe care parintii mei mi-au organizat-o la un loc de joaca... la Nemo Kids. A fost o zi superba , a fost ceea ce imi doream de mult. Am mancat pizza, am alergat si ne-am jucat in fel si chip alaturi de invitatii mei, am mancat tort si acasa am ajuns foarte obosit.
A fost ziua mea speciala si nu am simtit cum a trecut timpul.

 
 


 





 









































                  













Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu