Acum doua zile , mai exact pe 10.07.2013, Teo a avut un mic accident. A alunecat de pe o bordura si a cazut sub o masina, fapt pentru care s-a lovit la buze si la dinti asa de tare ca s-a spart buza de jos, iar sus s-a deplasat putin dintele si buza vanata-neagra. Dimineata pe 11.07 s-a trezit cu buzele umflate ca de-abia putea sa isi bea lapticul. Asta a fost o a doua mare lovitura de gratie in ceea ce privesc accidentele din cei 7 ani de viata. Primul accident a fost la Marela, in km4-5, cand s-a oparit la 3 degete de la mana dreapta. De atunci nu am poze sau alta amintire, decat cea marcata in mintea mea. Cam asa aratam in dimineata de 11 iulie cu buzele "botoxate".

