miercuri, 16 ianuarie 2013

Aniversare 2 ani

         In data de 05.01.2013 am implinit 2 anisori. Mi s-a pregatit o petrecere foarte interesanta pentru mine. Am fost dus inca de la ora 11:45 la Arena Kids in Doraly Mall, la un loc de joaca. Nici nu am vrut sa intru, pentru ca eu sunt de fel sceptic de locurile pe care nu le cunosc. Nu am de unde sa ghicesc in mintea mea de copil, ce ma va astepta dk intru acolo. Incurajat de mami a mea, am prins tupeu :-)) si am intrat in locul unde ma astepta o gramada de lucruri pentru joaca. O data acomodat cu locul si persoanele invitate de mami la ziua mea, m-am simtit ca acasa. Am baut suc, am mancat pizza, si tort si M_AM JUCAT din plin cu invitatii mei. Ma bucur foarte mult ca au putut participa la aniversarea mea de 2 ani si sper sa poata asista si la urmatoarele in limita timpului disponibil. Pentru cei ce nu au putut veni ii voi astepta la urmatoarele cu mare drag. Cadourile primite au fost pe placul meu de copil mic, si m-am bucurat foarte mult de ele. Si acum ma joc cu jucariile primite si imbrac hainutele care imi vin. Cele trei ore petrecute acolo a fost pentru mine ca si 30 de minute. Nici nu am simtit cum a trecut timpul si cat de repede a trecut ziua mea. Abia o astept pe urmatoarea pentru ca voi putea intelege mai multe din ceea ce se intampla in aceasta zi speciala pentru mine si ai mei parinti. Pupici multi la prietenii mei .

 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu