marți, 2 octombrie 2012

Concediu 2012

Incepand cu data de 20 septembrie 2012 prima zi de concediu pe acest an, precum si ziua lui Dana (Daia cum ii zic eu :-)) ) am plecat catre Suceava sa ne plimbam impreuna si cu parintii mei. Am fost cazati la Gura Humorului si Vatra Dornei, iar de vizitat am fost la manastirile Sucevita, Humor, Moldovita, Putna, Salina Cacica, Pastravaria Izvorului din Pojorata, etc. Poze cu mine mai jos





.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu