vineri, 12 iulie 2013

Un accident memorabil!

Acum doua zile , mai exact pe 10.07.2013,  Teo a avut un mic accident. A alunecat de pe o bordura si a cazut sub o masina, fapt pentru care s-a lovit la buze si la dinti asa de tare ca s-a spart buza de jos, iar sus  s-a deplasat putin dintele si buza vanata-neagra. Dimineata pe 11.07 s-a trezit cu buzele umflate ca de-abia putea sa isi bea lapticul. Asta a fost o a doua mare lovitura de gratie in ceea ce privesc accidentele din cei 7 ani de viata. Primul accident a fost la Marela, in km4-5, cand s-a oparit la 3 degete de la mana dreapta.  De atunci nu am poze sau alta amintire, decat cea marcata in mintea mea. Cam asa aratam in dimineata de 11 iulie cu buzele "botoxate".


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu